نام زیرپورتال : خوزستان
اطلاعیه ها

1394/4/15 دوشنبه

بیانیه کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در حمایت و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

روز جهانی قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ، نشانی از عمق دوراندیشی ، ذکاوت و هوشمندی این عالم فرهیخته و عالیقدر بوده است که همواره توجه به وحدت مسلمین و مستضعفان جهان و مظلومان داشتند. . .

اعتقاد رهبر کبیر انقلاب به این روز جهانی ، بیانگر اعتقاد و پایبندی ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل طغیان و زورگویان عرصه جهانی است. اما اکنون، این روزها آل سعود عاملی برای کشتار کودکان، زنان ، پیران و مردم بی دفاع یمنی در  ماه مبارک رمضان شده اند و این رفتار ظالمانه آل سعود و وهابیون و نسل کشی مسلمانان توسط آنها از یک طرف و از سوی دیگر رفتارهای ددمنشانه داعش و گروهک های تروریستی در منطقه که روزانه خون بی گناه صدها خواهر و برادر مسلمان و روزه دار را در سوریه و عراق به زمین می ریزند و  صهیونیست های غاصب نیز  بی شرمانه باعث کشتار جمعی فلسطینیان و مردم غزه می شوند و مدعیان دروغین حقوق بشر که خود از حامیان اصلی این رژیم های غاصب و جعلی هستند، در سکوتی مرگبار بسر می برند.
 این بار نیز با عزم و اراده مردم سوریه و عراق، یمن و مردم مظلوم غزه و  پشتیبانان مقاومت با امید به وعده الهی و توکل به او ، شکستی دیگر برای رژیم صهیونیستی و آل سعود و تروریست های منطقه رقم خواهد خورد.
ما کارکنان متعهد، انقلابی و پیرو آرمان های رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه مسلمانان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) ضمن دعوت به حضور پرشور ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس ، همنوا با مسلمانان و آزادگان سراسر جهان روز قدس امسال با صلابت هرچه تمام‌تر به پشتیبانی از مردم مظلوم یمنی و مسلمانان سوریه و عراق و فلسطینان بویژه مسلمانان غزه در محکومیت جنایات رژیم وهابی آل سعود و صهیونیستی اسراییل و مزدوران داعشی ، فریاد انزجار از این رژیم های وحشی و  غاصب و حامیانشان را سرخواهیم داد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^