نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1398/6/10 يكشنبه

کسب رتبه برتر اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در جشنواره استانی شهید رجایی سال 1398 خوزستان

اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان روز یکشنبه، 4 شهریورماه در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب جایگاه برگزیده ارزیابی و عملکرد دستگاه های اجرایی سال 98 در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه دوم در میان 76 دستگاه استانی و در «گروه عمومی، اجتماعی و قضایی» رتبه اول از میان 12 دستگاه مشمول ارزیابی و عملکرد شد...

در این جشنواره که با حضور مسئولان استانی از جمله حجت الاسلام موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اهواز و سایر مسئولان استان برگزار شد، استاندار خوزستان با اهدا لوح سپاس از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان و تیم موثر در تدوین عملکرد این اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

در قسمتی از متن این تقدیرنامه آمده است: «بدون شک دستیابی به آرمان های والای نظام اداری و تحقق نقشه راه اصلاح نظام اداری با تلاش و کوشش مدیران برگزیده محقق می گردد. ره آورد این مهم پیشتازی، کارآفرینی، اقتدار و مرجعیت نظام اداری در راستای بهبود مستمر کیفیت خدمات عمومی، تامین رضایت شهروندان، کسب اعتماد عمومی و انجام هدفمند امور سازمانی خواهد بود. بر این اساس، با انجام فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و نتایج حاصل از آن؛ رتبه برتر در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی و رتبه نخست در مجموع امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی سال 1398 راکسب نموده اید.»


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^