نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1398/5/16 چهارشنبه

نشست کمیسیون استانی فروش و مولدسازی املاک مازاد دولتی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان برگزار شد

​​​​​​​به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، نماینده وزیر و  رییس کمیسیون استانی با اشاره به اهمیت مدیریت و مولدسازی  اموال دولتی، خواستار تسریع در اجرایی شدن این موضوع از سوی دستگاه های اجرایی استان شد...

محسن کاویانی اظهار داشت: املاک مازاد دولتی یکی از منابع بالقوه دولت است که باید بهینه سازی شود و استفاده صحیح از این منابع و درآمد حاصل از فروش آنها  در دستور کار قرار گیرد، به همین منظور سعی کردیم ابتدا عملیات اجرایی این موضوع را در میان دستگاه های اجرایی از اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان آغاز کنیم.

وی با اشاره به الزامات قانونی و تکالیف موجود در قانون بودجه سال 1398، بخصوص اجزای ۱و۲ بند (ه)  تبصره ۱2، در رابطه با  وظایفی که  در این زمینه بر عهده دستگاههای اجرایی است نکات مهمی را گوشزد کرد.

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان خاطرنشان کرد:  موضوع مولدسازی اموال  دولتی به عنوان یک اصل مهم و ویژه مورد توجه مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

در این نشست، اعضای کارگروه نیز به بیان نقطه  نظرات و دید گاههای خود در زمینه نحوه اجرای فرآیند مولدسازی اموال دولتی پرداختد و خواهان نشست های دیگری برای تبادل نظر و انجام هماهنگی های بهتر، بین اعضا  به منظور بررسی پرونده های موجود شدند.

نمایندگان دستگاههای اجرایی همچنین، پیشنهاداتی برای بهره مندی بیشتر دستگاههای بهره بردار از درآمدهای وصولی ناشی از فروش و مولدسازی اموال مازاد دولتی به نماینده وزیر و رئیس کمیسیون ساماندهی و فروش اموال دولتی در استان خوزستان  داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^