نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1396/7/1 شنبه

رتبه برتر اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در تکریم بازنشستگان

در همایشی که به منظور تکریم بازنشستگان و تقدیر از دستگاه های برتر در این زمینه، روز چهارشنبه 22 شهریور در سالن شهید هاشمی استانداری با حضور برخی از  بازنشستگان استان و خانواده های آنها و مقامات استانی برگزار شد، از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان به عنوان یکی از مدیران برتر در تکریم بازنشستگان تقدیر شد. . . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، این اداره کل بر اساس ارزیابی های به عمل آمده از سوی استانداری خوزستان، به عنوان یکی از پنج دستگاه برتر استان خوزستان در زمینه تکریم بازنشستگان  شناخته شد و از مدیرکل و رئیس کانون بازنشستگان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان تقدیر شد.
همچنین به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، نشست صمیمانه همکاران بازنشسته با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، همراه با صرف ناهار در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد و بازنشستگان مسائل و مشکلات مربوط به خود را از نزدیک با وی در میان گذاشتند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در این نشست ضمن دلجویی و بررسی مشکلات بازنشستگان اظهار داشت: خدمت به بازنشستگان و تکریم آنها برای وی بسیار با اهمیت و لذتبخش است.  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^