نام زیرپورتال : خوزستان
اخبار

1396/7/1 شنبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در دیدار با خانواده شهید محمد خواجه احمد عطاری:

جامعه ما هرچه دارد، از شهدایی است که مخلصانه و خالصانه در راه حق گام برداشته اند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان و جمعی از کارکنان این اداره کل با مادر و برادر شهید گرامی محمد خواجه احمد عطاری، سه شنبه 28 شهریور ماه دیدار کردند. . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در این دیدار، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اظهار داشت: جامعه ما هرچه دارد از شهدایی است که مخلصانه و خالصانه در راه حق گام برداشته اند. هرچه معنویت هست، از جوشش خون شهدا و پایداری خانواده هایی مثل والده معظم شهید محمد خواجه احمد عطاری است.
مسعود صدری این پایداری عنایت خاص خداوند را می خواهد. مهم این است که انسان تا آخر ثابت قدم بماند و ایمان خانواده شهدا، که لحظه ای در راهی که شهید برگزید، شک به دل راه ندادند، واقعاً یک ارزش جاوید است.
وی وجود والده این شهید را باعث افتخار جامعه دانست و به این سخن امام راحل اشاره کرد که فرمود: خانواده شهدا، چشم و چراغ ملتند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تاکید کرد افزود: اگر کسی چشمش را بر شأن و منزلت این خانواده های معزز بست، او خودش را محروم کرده است.
صدری با آرزوی صبر و بردباری برای خانواده شهدا بیان داشت : شهید ناظر و حاضر است، ولی با چشم سر ما رؤیت نمی شوند. آن ها بر ما احاطه دارند، ولی ما متوجه نیستیم.
گفتنی است، برادر این شهید عزیز، آقای محمود خواجه احمد عطاری، از همکاران اداره کل امور مالیاتی استان است. در پایان این دیدار، با اهدای لوح سپاس از مادر گرانقدر این شهید والامقام تجلیل به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^