نام زیرپورتال : خوزستان

1398/5/13 يكشنبه

برگزاری نمایشگاه «مُد و لباس اسلامی- ایرانی » در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان

نمایشگاه «مُد و لباس ایرانی- اسلامی» با حضور گروه طراحان مد و لباس استان خوزستان، به همت ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و امور بانوان اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، با توجه به سال رونق تولید لباس هایی با طراحی و تولید داخلی با حضور گروه طراحان و مد لباس استان خوزستان، آتلیه طراحی و دوخت بانوی خوزستانی و همچنین محصولات فرهنگی و تولیدی اسلامی، ایرانی مرتبط با مفاهیم حجاب و عفاف عرضه شده و این نمایشگاه از 1 لغایت 15 مرداد ماه به مدت دو هفته برقرار است.

آیین افتتاح این نمایشگاه با حضور مدیران کل و جمعی از معاونین شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی برگزار شد.

بر اساس این گزارش به منظور استقبال چشمگیر و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در میان کارکنان و خانواده های آن ها؛ به هر کدام از کارکنان این دستگاه مبلغی به عنوان کمک خرید البسه تعلق گرفت.

همچنین برای استفاده کارکنان سایر دستگاه ها و نهادهای دولتی استان از این نمایشگاه؛ از طریق روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اطلاع رسانی مناسبی انجام و از آن ها دعوت شد از نمایشگاه دیدن و با برخورداری از تخفیف های ویژه خرید کنند.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^