منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
100 روز 100اقدام
آخرين ويرايش سایت
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1396/7/4 سه‌شنبه

اولین دوره آموزشی ویدئو کنفرانس، با عنوان نحوه حسابداری در دوره متمم در خوزستان برگزار شد

اولین دوره آموزشی ویدئو کنفرانس با عنوان نحوه حسابداری در دوره متمم، دوشنبه سوم مهرماه، در سالن همایش اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، برای ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی، مدیران مالی دانشگاه ها و موسسات آموزشی و شهرداری ها و کارکنان اداره تمرکز و تلفیق حساب ها و برخی از کارشناسان مرتبط با این موضوع برگزار شد. . . .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، محتوای آموزشی این دوره، به صورت همزمان با سایر استان ها، از ساعت 10 الی 12، سوم مهرماه با استفاده از ویدئو کنفرانس، توسط دکتر فعال قیومی، مدیرکل واحد هماهنگی و تلفیق حساب ها و همکاران وی در وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه شد.
در ابتدای این نشست، معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان با تأکید بر شفاف سازی و ثبت  املاک در سامانه سادا، گفت: دستگاه های اجرایی نسبت به اجرای راهکارهای ویژه و صرف وقت بیشتر برای تکمیل این سامانه و برطرف کردن مشکلات آن اقدام کنند.
ادیب زرگانی افزود: باتوجه به تأکید مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در نشست هفته قبل، موضوع ثبت مطالبات و بدهی ها در سامانه سریعتر انجام شود.
وی خواستار ارائه گزارش جذب توسط ذیحسابان شد و اظهار داشت: دستگاه هایی که مانده مصرف نشده تملک قابل توجه دارند، نسبت به عملکرد جذب توضیح دهند. همچنین، دستگاه هایی که اعتبارات تملک را جذب کرده اند، نسبت به ارسال حساب عملکرد تملک به سرعت اقدام کنند. 

 
امتیاز دهی